Главная
Условия участия
Регистрация фильма
Регистрация участника
О нас
UNICA
История
Пресса о нас
Фотоклуб/Фотоконкурс
В помощь кинолюбителям
Контакты
Комментарии
ФЕСТИВАЛЬ АМАТОРСЬКОГО КІНО "КІНОКІМЕРІЯ"

Кінофест «Дунай – ріка Європи» 2017

«Дунай – ріка Європи» – таку романтичну назву має Міжнародний фестиваль альтернативного кіно, який в цьому році з 11 по 13 травня,  вже вшосте, проходив у мальовничому придунайському місті Русе, в Болгарії.

Президент НФАК – Володимир Ілієв. До речі, в 2010 році він був членом журі п’ятого Міжнароднрого кінофестивалю аматорського кіно  «Кінокімерія - 2010», що проходив в м. Херсоні.

На фестивалі було представлено 74 кінофільми з різних країн та континентів, які оцінювало Міжнародне журі. До складу журі входили - Ян Ваттерсон (Великобританія), Петре Чоповський (Македонія), Владислав Таранюк (Україна), Валерій Олександров (Болгарія).  Очолював Журі професор Станімір Трифонов (Болгарія).

Програма українських фільмів, представлена від міжнародного фестивалю «Кінокімерія» була відзначена Спеціальним призом «За кращу програму фестивалю». Нагороду отримав директор фестивалю «Кінокімерія» Євген Максимов. Серед кращих ігрових фільмів Дипломом за друге місце та спеціальним призом, виготовленим на замовлення Національної асоціації альтернативного кіно русенським художником  Віктором Христовим, було відзначено картину «Квадрати», режисер Олег Філіпенко. Серед кращих анімаційних фільмів було відзначено яскравий анімаційний фільм дитячої студії м. Харкова «Косив тато».

Родзинкою фестивалю, яка інтерполювала класичне «а судді хто?» на сучасний лад, став конкурс «Какво може журито», де були представлені творчі роботи членів журі. Диплом за друге місце та спеціальну інсталяцію В. Христова отримав член Оргкомітету фестивалю «Кінокімерія»  режисер Владислав Таранюк.

Оргкомітет фестивалю «Кінокімерія»

 ПРИ ПОДДЕРЖКЕ
Министерство культуры Украины
Национальный союз кинематографистов Украины
Херсонский областной совет
Управление культуры Херсонской Облгосадминистрации
Управление культуры Херсонского городского совета

Вернуться | Наверх