Главная
Условия участия
Регистрация фильма
Регистрация участника
О нас
UNICA
История
Пресса о нас
Фотоклуб/Фотоконкурс
В помощь кинолюбителям
Контакты
Комментарии
ФЕСТИВАЛЬ АМАТОРСЬКОГО КІНО "КІНОКІМЕРІЯ"

КИНОКИММЕРИЯ 2017




Голова журi: 

Левченко Микола Григорович – декан факультету культури і мистецтв Херсонського державного університету, кандидат педагогічних наук, професор, заслужений працівник культури України, член Національної спілки театральних діячів України


 

Члени журi:


Jeanne Glass, Vice-President of UNICA

 


Брюховецька Лариса – український кінокритик, кінознавець, головний редактор журналу «Кіно-Театр», член правління Національної спілки кінематографістів України, викладач кафедри Національного університету «Києво-Могилянська академія»

 

 


Гармаш Юрiй –Заслужений діяч мистецтв України, кінооператор Київської Національної кіностудії художніх фільмів ім. О.П. Довженко, член НСКУ. Викладач Київського Національного університету культури та мистецтв, факультет Кіно-телемистецтва

Члени журi:

 Секретар журi:

 

Володимир Войтенко –кінознавець, керівник проектів "КIНO-KOЛО" та "Сценарна майстерня", ведучий телепрограми "Арґумент-кіно" (1+1)

 

Юрій Рiпенко — заслужений працівник культури України, член НСКУ, викладач КНУ театру, кіно і телебачення ім. I.К. Карпенко-Карого

 

Таранюк Владислав Директор кіностудії "Рось", член НСКУ, сценарист

 

 

      Переможці ХІІ Міжнародного кінофестивалю

                     «КІНОКІМЕРІЯ - 2017»

Номінація «Найкращий фільм, створений дитячими аматорськими студіями:

І місце

1.Фільм «Історія театру», автори: Ларіонов В., Мережко Л. Керівник: Ларіонов С.П., школа сучасних театрально-сценічних спрямувань, м.Харків

2.Фільм «Прогулянки пана Піпа», автор Пилипенко Кароліна,

кер. Власова Н. Обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка», м.Дніпро

 

                                                       ІІ місце

1.Фільм «Повний місяць», автор Мироненко Анна, кер.Лагута К.О

Обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка», м.Дніпро

 

                                                   ІІІ місце

1.Фільм «Жив був коваль», автор Береда Валерія, кер. Довгялло Н.П.

Обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка», м.Дніпро

 

2.Фільм «Українська мова серед мов світу», автори: Ольга та Іван Валькових. Прес-клуб «Юний журналіст» , м. Хмельницький

 

                 Номінація « Найкращий аматорський фільм»

 

                                                І місце

1.Фільм «Золота рибка», автори Соколова Ліза, Салінська Яна

с. Славгород, Дніпропетровска обл.

 

                                          ІІ місце

1.Фільм «Віра наука», автор Антонов Володимир, м. Львів

 

                                         ІІІ місце

1.Фільм «Острів сивої ковили», автори: Солдатенко Г. Чепурний А.

Студія «Ракурс», м. Верхньодніпровськ, Дніпропетровська обл.

 

 

              Номінація « Найкращий студентський фільм»

 

                                           І місце

1.Фільм «Начитали», автор Федонюк Світлана, м. Володимир –Волинський, Волинська обл.

2.Фільм «Кордон віри», автор Войтенко Оксана, м. Київ

 

                                         ІІ місце

1.Фільм «Висока гора», автор Бакум Володимир, м.Київ

 

                                         ІІІ місце

1.Фільм «Дакар», автор Яковенко Анастасія, м. Київ

 

 

 Номінація «Найкращий професійний некомерційний фільм»

 

                                        І місце

1.Фільм «Електромен», автори : Скоромохов Микита, Петроченко Саша, м. Київ

                                      ІІ місце

1.Фільм «Откройте», автор Коцюба Катерина, м.Київ

 

                                     ІІІ місце

1.Фільм «Привіт з Миколаєва», автор Богаченко Анжела, м. Київ

2.Фільм «Балада», автори : Кереселідзе Б, Кереселідзе Т, м.Херсон

 

          Номінація «Найкращий однохвилинний фільм»

 

1.Фільм «Інший», автори: Солдатенко Г. Чепурний А.

Студія «Ракурс», м. Верхньодніпровськ, Дніпропетровська обл.

 

 



ПРИ ПОДДЕРЖКЕ
Министерство культуры Украины
Национальный союз кинематографистов Украины
Херсонский областной совет
Управление культуры Херсонской Облгосадминистрации
Управление культуры Херсонского городского совета

Вернуться | Наверх