Главная
Условия участия
Регистрация фильма
Регистрация участника
О нас
UNICA
История
Пресса о нас
Фотоклуб/Фотоконкурс
В помощь кинолюбителям
Контакты
Комментарии
ФЕСТИВАЛЬ АМАТОРСЬКОГО КІНО "КІНОКІМЕРІЯ"

ХII Міжнародний фестиваль "КІНОКІМЕРІЯ" вiдбудеться 15-16 вересня 2017 р в місті Херсон!

    Взяти участь в роботі фестивалю, збагатитися певним досвідом і приємним спілкуванням може кожен бажаючий, навіть той хто не представив свої фільми. 

   

Умови участі 

Роботи  для участі у ХІI Міжнародному фестивалі аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ» приймаються до 20 серпня 2017 року. Дуже важливо вчасно зареєструвати фільм на сайті кінофестивалю «КІНОКІМЕРІЯ»

Увага! Всім бажаючим прийняти участь в роботі кінофестивалю, а також бажаючим відправити свої фільми на фестиваль обов'язково пройти реєстрацію на сайті кінофестивалю www.kinoamator.org.ua  в розділах

1. При відправці фільмів в розділі «Реєстрація фільмів»

2. Для учасників в розділі «Реєстрація учасників» 

 

 Журi ХІІ кінофестивалю «КІНОКІМЕРІЯ» буде проводити відбір кращих творчих робітдля формування

програми від України для участі в кінофестивалі «UNICA – 2018», який буде проходити в 2018 році в Чеській Республіки  у м.BLANSKO.

Вся додаткова інформація про Міжнародний фестиваль аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ» буде розміщена  на сайті www.kinoamator.org.ua.  

 

Контактні телефони: (0552) 22-54-43, 0675551035,  e-mail: ievgen1308@gmail.com

 

Чекаємо Вас і Ваші роботи на ХIІ фестивалі «КІНОКІМЕРІЯ»


Голова громадської організації

«Фестиваль КІНОКІМЕРІЯ»      Є.І. Максимов

 

 

Регламент і номінації ХIІ Міжнародного кінофестивалю «КІНОКІМЕРІЯ»

 

Для участі в конкурсній програмі приймаються фільми усіх видів і жанрів за виключенням кліпів і аудіовізуальних матеріалів рекламного характеру.

Хронометраж робіт не повинен перевищувати 15 хв.

В порядку виключення, за рішенням журі фестивалю, роботи хронометражем більше 15 хв. , але не більше 20 хв., можуть бути включені в конкурсну програму.

Фільми нагороджуються в таких номінаціях фестивалю:

 

1.«ГРАН – ПРI»

Присуджується найкращому фільму, створеному автором -аматором або аматорскою студією (актуальність теми, найкраще режисерске та операторске рішення).

 

2. «Кращий фільм дитячо-юнацьких аматорських студій» - присуджується фільму, створеному дитячо - юнацькими аматорскими кіностудиями, іншими дитячо-юнацькими колективами, індивідуальними кіноаматорами у віці до 18 років включно.

І місце, ІІ місце, ІІІ місце.

 

3.«Кращий аматорський фільм» - присуджується фільму, створеному індивідуальними кіноаматорами або аматорськими студіями (колективами) старшого віку (› 18 років).

 І місце, ІІ місце, ІІІ місце.

 

4.«Кращий студентський фільм» присуджується фільму, створеному студентами творчих університетів, інститутів, кіношкіл, інших навчальних закладів творчого спрямування (дипломні або курсові роботи).

І місце, ІІ місце, ІІІ місце.

 

5.«Кращий однохвилинний фільм» - присуджується одному фільму, хронометражем до 1 хвилини (60 сек.), створеному аматорською студією, індивідуальним кіноаматором незалежно від віку.

 

6. «Кращий професійний некомерційний фільм» - присуджується фільму, створеному незалежним професійним автором, студією, крім фільмів, створених на замовлення державними інституціями, телестудіями, телерадіоорганізаціями у порядку виконання службового завдання, а також крім телевізійних програм, передач, репортажів.

І місце, ІІ місце, ІІІ місце.ПРИ ПОДДЕРЖКЕ
Министерство культуры Украины
Национальный союз кинематографистов Украины
Херсонский областной совет
Управление культуры Херсонской Облгосадминистрации
Управление культуры Херсонского городского совета

Наверх