Главная
Условия участия
Регистрация фильма
Регистрация участника
О нас
UNICA
История
Пресса о нас
Фотоклуб/Фотоконкурс
В помощь кинолюбителям
Контакты
Комментарии
ФЕСТИВАЛЬ АМАТОРСЬКОГО КІНО "КІНОКІМЕРІЯ"

ХIII Міжнародний фестиваль "КІНОКІМЕРІЯ" вiдбудеться 17-19 вересня 20178р в місті Херсон!

    Взяти участь в роботі фестивалю, збагатитися певним досвідом і приємним спілкуванням може кожен бажаючий, навіть той хто не представив свої фільми. 
   

Умови участі 

Роботи  для участі у ХІII Міжнародному фестивалі аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ» приймаються до 15 серпня 2018 року. Дуже важливо вчасно зареєструвати фільм на сайті кінофестивалю «КІНОКІМЕРІЯ» 

Увага! Всім бажаючим прийняти участь в роботі кінофестивалю, а також бажаючим відправити свої фільми на фестиваль обов'язково пройти реєстрацію на сайті кінофестивалю www.kinoamator.org.ua  в розділах 

1. При відправці фільмів в розділі «Реєстрація фільмів» 

2. Для учасників в розділі «Реєстрація учасників» 

Фільми для участі у конкурсі відправити через будь-який файлообмінник, а посилання на фільм надіслати на електронну адресу ievgen1308@gmail.com

 

 Журi ХІІI кінофестивалю «КІНОКІМЕРІЯ» буде проводити відбір кращих творчих робітдля формування

програми від України для участі в кінофестивалі «UNICA – 2019», який буде проходити в 2019 році в НІДЕРЛАНДАХ .

Вся додаткова інформація про Міжнародний фестиваль аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ» буде розміщена  на сайті www.kinoamator.org.ua.  

 

Контактні телефони: (0552) 22-54-43, 0675551035,  e-mail: ievgen1308@gmail.com

 

Чекаємо Вас і Ваші роботи на ХIІI фестивалі «КІНОКІМЕРІЯ»


Голова громадської організації

«Фестиваль КІНОКІМЕРІЯ»      Є.І. Максимов

 

 

                                       

                   

 

 

                           Регламент і номінації

ХIII Міжнародного кінофестивалю «КІНОКІМЕРІЯ»

            (17 – 19 вересня 2018 року, м. Херсон)

 

І.Формування програми фестивалю.

 

1.1 В програму фестивалю включаються і відбираються членами журі для участі в конкурсній програмі:

- фільми усіх видів, жанрів, тематики, створені аматорами, аматорськими студіями (колективами) будь-якого віку, студентами творчих учбових закладів, незалежними авторами для некомерційних цілей.

1.2 В програму фестивалю не включаються і не розглядаються на предмет їх включення в конкурсну програму:

-музичні кліпи;

-аудіовізуальні матеріали рекламного характеру;

-телерепортажі; телепрограми; передачі; прямі репортажі подій, фолькльорних свят, фестивалів, інших подієвих зйомок, у тому числі спортивних змагань, без авторської обробки;

-фільми, створені на замовлення Державного агентства України з питань кіно, Міністерства культури України, інших державних інституцій незалежно від країни їх знаходження, телеорганізацій, рекламних агентств, місцевих органів влади, політичних партій, а також аудіовізуальних творів, які просто фіксують сімейну хроніку, спостереження за поведінкою дітей, тварин, будь-які «приколи», розіграші тощо;

-фільми, які приймали участь у попередніх фестивалях «КІНОКІМЕРІЯ»;

-фільми, які пропагують культ насильства, жорстокості, наркоманії,  жорстокої поведінки до дітей, тварин, мають сцени з ненормативної лексики, порнографії, расової дискримінації;

-фільми, які заявлені і отримані пізніше заявленого дирекцією фестивалю дедлайну.

 

1.3 Хронометраж фільмів не повинен перевищувати 15 хвилин.

У порядку виключення, при високій оцінці членів журі і за його рішенням в конкурсну програму можуть бути включені фільми хронометражем більше 15 хвилин, але не більше 20 хвилин.

 

ІІ.Номінації і нагороди в номінаціях.

 

2.1 Фільми нагороджуються у таких номінаціях фестивалю:

 

1.«ГРАН – ПРІ»

Присуджується найкращому фільму, створеному автором – аматором або аматорською студією, у тому числі дитячо- юнацькою: актуальність теми; найкраще режисерське і операторське втілення; музичне оформлення; акторська гра (для ігрових  фільмів); технічне рішення, авторська позиція тощо.

 

2. «Найкращий фільм дитячо-юнацьких аматорських студій»

Присуджується фільмам, створеними дитячо-юнацькими аматорськими студіями, іншими дитячо-юнацькими аматорськими колективами, індивідуальними аматорами віком до 18 років.

 І місце, ІІ місце, ІІІ місце.

 

3.«Найкращий аматорський фільм»

Присуджується фильмам, створеними індивідуальними  аматорами, аматорськими студіями (колективами) віком 18 і старше років.

І місце; ІІ місце; ІІІ місце.

 

4Найкращий студентський фільм»

Присуджується фільмам, створеними студентами творчих університетів, інститутів, кіношкіл, інших учбових закладів творчого спрямування аудіовізуальної сфери (Дипломні, курсові роботи).

І місце; ІІ місце; ІІІ місце.

5.«Найкращий некомерційний фільм»

Присуджується фільмам, створеними незалежними авторами для некомерційних цілей.

І місце, ІІ місце, ІІІ місце.

 

6.«Найкращий однохвилинний фільм»

Присуджується фільмам, хронометражем до 1 хвилини (60 сек.), створеними аматорськими студіями (колективами), індивідуальними кіноаматорами незалежно від віку.

Тільки І місце і ІІ місце.

 

 

   ІІІ. Порядок перегляду фільмів членами журі і визначення оцінок. 

 

3.1 Фільми переглядаються членами журі відповідно до часу їхнього надходження до початку роботи фестивалю індивідуально. Ті фільми, які не вдається переглянути раніше, перегляд буде відбуватися за 2 дні до відкриття фестивалю (орієнтовно 15 – 16 вересня 2018 року) в Херсоні.

3.2 Фільми кожним членом журі переглядаються індивідуально незалежно від номінацій, крім фільмів однохвилинних.

3.3. Кожний член журі оцінює фільм на свій розсуд і виставляє бали (від 1 до 5)  і направляє свої оцінки секретарю журі, де вказує назву фільму і свою оцінку.

3.4.Секретар журі по кожному фільму визначає середню оцінку в балах. Фільми, які отримали середню оцінку в балах від 3,4 і нижче не включаються в конкурсну програму. Фільми, які отримали середню оцінку в балах від 3,5 і вище включаються в конкурсну програму.

У випадку розбіжностей в оцінці серед членів журі, коли оцінки не менше 3-х членів журі найвищі, а інших 5-и найнижчі, голова журі має право на остаточний вердикт. Після попереднього відбору фільми сортуються за номінаціями:

1.Фільми, створені дитячо-юнацькими аматорськими студіями, іншими дитячо-юнацькими колективами, індивідуальними кіноаматорами віком менше  18 років.

2.Фільми, створені індивідуальними кіноаматорами або аматорськими студіями (колективами) старшого віку -18 і більше років.

3.Фільми, створеними студентами творчих ильмы, созданные студентами творческих Вузов.

4. Фільми, створені незалежними авторами – некомерційні.

 

 3.5.Після попереднього визначення кола фільмів в кожній номінації члени журі визначають голосуванням (простою більшістю) присудження І, ІІ, ІІІ місць і «Гран – Прі».

3.6.Фільми інших держав приймають участь у тих самих номінаціях, що і фільми учасників з України, але нагороди їхніх фільмів здійснюються окремо від українських учасників спеціальними дипломами  І, ІІ і ІІІ місцями. При цьому фільми нагороджуються в кожній номінації окремо, крім «Гран –Прі» 3.7. 3.7. Члени журі визначають найкращі фільми з усіх номінацій фестивалю «КІНОКІМЕРІЯ», у тому числі і однохвилинних (які можуть входити як у загальну національну програму, так і претендувати на включення їх в окрему програму «Однохвилинні фільми» Міжнародного фестивалю UNICA від України). Відібрані фільми орієнтовно вносяться в список претендентів на включення їх в програму фільмів від України на 81-й Міжнародний фестиваль незалежного і непрофесійного кіно UNICA-2019 (серпень – вересень, Нідерланди).

 

Остаточне рішення приймається членами журі після визначення Комітетом UNICA правил участі кожної національної програми у 81-ому Міжнародному фестивалі, а також загального хронометражу усіх фільмів від  кожної країни – члена UNICA (орієнтовно: січень – лютий 2019р.).

  

 

 

                         IV. Порядок оцінки фільмів в номінаціях.

4.1.Оцінка фільмів на нагороди I, ІІ, ІІІ місцями.

 Фільми оцінюються членами журі простим голосуванням більшістю голосів.

Починається голосування з присудження ІІІ –го місця. Якщо голоси розподілилися:

1. Не менше 5 – за,  фільм претендує на ІІІ місце.

Після цього йде голосування про присудження фільму ІІ –го місця.

2. Не меньше 6 – за, фільм претендує на ІІ місце.

Після цього йде голосування про присудження І місця.

3.Не меньше 7 – за, фільм претендує на І місце.

Председатель жюри имеет два голоса.

 

 

4.2. Оцінка фільмів на «Гран –Прі»

 

На «ГРАН –ПРІ» можуть претендувати тільки фільми з України з найкращих фільмів у таких номінаціях:

1. «Найкращий фільм дитячо-юнацьких аматорських студій»

2.«Найкращий аматорський фільм»

 

Вибір на «ГРАН – ПРІ» здійснюється з фільмів, які отримали І –і місця.

Результати голосування повинні бути :  8 – за.

При голосуванні Голова журі має право на два голоси.

 

 4.3. Оцінка фільмів в номінації  «Однохвилинний фільм»

Оцінка здійснюється учасниками фестивалю. Попередньо одним з членів журі усі однохвилинні фільми нумеруються і підготовлюються фішки з номером, під яким йде визначена назва фільму. Один з членів журі проводить жеребкування серед учасників фестивалю і вибирається пара фільмів, з яких шляхом голосування більшістю голосів учасників фестивалю вибирається кращий фільм. Кількість однохвилинних фільмів повинно бути парним. Якщо представлено фільмів більше 8, то з них один з членів журі разом з чотирьма учасників фестивалю вибирають 8 фільмів простим голосуванням (5 – за або 4 – за, 1 проти). З цих фільмів формуються 4 пари фільмів, які змагаються між собою. За більшістю голосів з кожної пари вибирається 1 фільм, у підсумку формується програма з 2-х пар. З них вибирається фільм на нагороду І і ІІ місць.

 

 

 

 

 

 

 ПРИ ПОДДЕРЖКЕ
Министерство культуры Украины
Национальный союз кинематографистов Украины
Херсонский областной совет
Управление культуры Херсонской Облгосадминистрации
Управление культуры Херсонского городского совета

Наверх